Aktualności

Kolejny udany zakup - nowa maszyna do wyginania liter 3d ze stali nierdzewnej jest już u nas

Studio Plus w dalszym ciągu inwestuje w precyzyjne i  zautomatyzowane wyginarki do liter przestrzennych. W ubiegłym tygodniu dokonaliśmy zakupu maszyny Automatic Letter BenderALB-03 SSA 110.

 

ALB-03 SSA 110 jest uznawana za najlepszy wybór w zakresie wyginania liter z taśm płaskich ze stali nierdzewnej, taśm stalowych, aluminiowych, miedzianych i z brązu. Ze względu na swoje parametry techniczne jest przeznaczona do wyginania małych liter o wysokości kilku centymetrów. Świetnie sprawdza się w projektach o minimalnym promieniu gięcia R 7 mm. Litery wygięte przez ALB-03 SSA 110 są także bardzo łatwe do zespawania.

 

Najważniejszy powód, dla którego zdecydowaliśmy się na inwestycję w ten model giętarki z linii Automatic Letter Bender to fakt, iż ręczne wykonanie liter ze stali nierdzewnej lub o tak małych rozmiarach byłoby bardzo trudne i czasochłonne, jeśli nie niemożliwe. Dzięki niej podnieśliśmy naszą konkurencyjność i mamy możliwość realizacji zleceń niedostępnych innym firmom z powodów technologicznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego pracę ALB-03 SSA 110 oraz zapoznania się z informacjami na temat wyginarki do liter przestrzennych ze stali nierdzewnej na stronie producenta:

 

 

03.10.2013