Aktualności

Jako pierwsi w Polsce zakupiliśmy innowacyjną spawarkę laserową

Nasza firma jako pierwsza w Polsce zakupiła innowacyjną spawarkę laserową ALB-LW Speed Master. Urządzenie to łączy cienkie taśmy stalowe z licem liter, stal zwykłą, stal ocynkowaną i stale nierdzewne. 

 

 

Po przeprowadzeniu testów i realizacji kilku zleceń jesteśmy w stanie stwierdzic, że zakup spawarki laserowej było świetną decyzją. To, co wyróżnia ALB-LW Speed Master to bardzo szeroki zakres regulacji pola roboczego w 3 osiach X,Y,Z. Poza tym jest to jedyne urządzenie na rynku, które posiada precyzyjnie regulowany stolik oraz regulowaną głowicę roboczą. Umożliwia bardzo łatwe i szybkie spawanie liter oraz płynną regulację w czasie pracy. Dodatkowo, przemyślany interfejs pozwala na realizację zadań o najwyższym stopniu trudności - na przykład spawanie elementów o bardzo małych rozmiarach - od 6 do 15 cm wzwyż. 

 

To wszystko sprawia, że wydajnośc pracy przy użyciu  ALB-LW Speed Master wzrasta o ok. 8-10 razy w porównaniu do tradycyjnych metod spawania. Jakość spawu wykonanego ALB-LW Speed Master jest na bardzo wysokim poziomie, co czyni ją unikatowym rozwiązaniem w zakresie spawania liter przestrzennych.

03.12.2013