Historia

HISTORIA

 

Początki naszej działalności sięgają 1997 roku, kiedy to powstała nowa agencja reklamowa – STUDIO PLUS. Obecnie nasze 15 letnie doświadczenie i aktywna obecność na rynku reklamy owocuje pozyskiwaniem wielu znaczących Klientów z całej Polski. Firma Studio Plus to przede wszystkim profesjonalny i kompetentny zespół kreatywnych ludzi. Realizacji naszych celów służy nowoczesny, doskonale wyposażony zakład produkcyjny oraz drukarnia wielkoformatowa. Wykonujemy nietypowe projekty graficzne na zlecenie Klientów.

 

Rok 1997 – zrealizowaliśmy pierwsze poważne zlecenie na 1000 identyfikatorów - prawdziwa ręczna robota. Wykonaliśmy i wycięliśmy je nożyczkami w ciągu jednej nocy - w ten sposób zarobiliśmy na pierwszy samochód.

 

Rok 1998 - to my wykonaliśmy największe w Białymstoku litery blokowe „Computerland” na dachu biurowca - wysokość liter wynosiła 200 cm. Była to pierwsza tak duża realizacja, do tej pory jesteśmy wdzięczni Pani Dorocie, że nam zaufała.

 

Rok 2000 - w trzecim roku działalności, firma opracowała nowy produkt, z którym wystawiliśmy się na Międzynarodowych Targach Reklamy w Poznaniu. Po roku pracy nad prototypami, wdrożyliśmy swoje autorskie produkty, czyli płaskie kasetony LED o nazwie OPEN FRAMES, FLAT i MAGNETIC FRAMES.

 

Rok 2003 - wygraliśmy ogólnopolski konkurs na projekt całej linii materiałów POS dla marki Żubr. Wykonaliśmy prototypy zaprojektowanych produktów POS, które zostały bardzo pozytywnie ocenione przez Klienta i wprowadzone jako kluczowe elementy wizerunkowe marki Żubr.

 

Rok 2004 - wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy XIII Finał. Nasze kasetony podświetlane Serca trafiły do szpitali wraz ze sprzętem WOŚP. Zostaliśmy wyróżnieni zaproszeniem do studia TVP do „Serca Finałowego Grania”, gdzie bawiliśmy się wspólnie z organizatorami XIII Finału oraz sponsorami.

 

Rok 2005 - w ciągu 2 tygodni zrobiliśmy rebranding dla 15 placówek Raiffeisen BANK. Od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i montażu reklamy świetlnej na terenie całej Polski.

 

Rok 2006 – kolejna, szósta już przeprowadzka w historii firmy, tym razem- w końcu - na własne "śmieci" ;-)

 

Rok 2009 - sfinalizowaliśmy rozbudowę parku maszynowego oraz struktury firmy. Studio Plus w dobie kryzysu tworzyło nowe stanowiska pracy, zatrudniało fachowców od technologii produkcji oraz profesjonalnych handlowców. Rozpoczęliśmy realizację ambitnego planu szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.

 

Rok 2010 - opracowaliśmy nowy produkt - ultracienki kaseton reklamowy FLAT (25 mm) z wymienną grafiką, wyglądem przypominający telewizor LCD wiszący na ścianie - to nasze autorskie rozwiązanie, którego nie znajdziecie Państwo w ofercie konkurencji. Wdrażaliśmy także nowe rozwiązania technologiczne m. in. unowocześniliśmy linię kasetonów świetlnych Open Frames, zaczęliśmy powszechnie stosować podświetlenie LED zamiast świetlówkowego.

 

Rok 2011 – w dalszym ciągu tworzymy i sprzedajemy nowe linie produktowe. Największą satysfakcją za trud włożony w pracę jest zapotrzebowanie na nasze innowacyjne rozwiązania reklamowe.

 

Rok 2012 – po 15 latach działalności jesteśmy uznawani za lidera na rynku reklamy wizualnej. Nasze doświadczenie, wysoka jakość produktów, nowoczesne zaplecze maszynowe i kompetentni pracownicy pozwalają nam wygrywać ogólnopolskie przetargi i wykonywać zlecenia dla znanych marek takich jak Lotto, KFC, Burger King, Telepizza, Aviva, Raiffeisen Bank Polska, Santander i innych. W dalszym ciągu poszerzamy ofertę, rozbudowujemy park technologiczny, doskonalimy jakość obsługi, aby Państwo byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami.

 
Rok 2013 - zakupiliśmy automat do wyginania liter przestrzennych Automatic Letter Bender. Jest to innowacyjna, całkowicie zautomatyzowana maszyna do produkcji liter 3d, znaków przestrzennych, symboli, logotypów oraz kasetonów o nietypowym kształcie. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która dokonała zakupu takiej maszyny.